Наша команда

Про нашу команду

Ми знаємо, що в школах вчать граматику, змушують виконувати багато вправ, але при цьому діти виходять зі школи і не можуть скласти два слова на іноземній мові.


Ми знаємо, що на курсах займаються в групах, де фізично неможливо приділити увагу всім 10 студентам (а то й більшій кількості). Крім того, на курсах Ви можете соромитися висловити свою думку, і хтось інший краде Ваші можливості.


Ми знаємо, що Ви витрачаєте багато часу (у великих містах добирання може зайняти понад годину), щоб сходити до репетитора чи на курси.


Ми знаємо, що Ви витрачаєте свої сили та енергію на марнування часу, який могли б витратити на додаткове навчання, на відпочинок з друзями та сім'єю.

Наші цінності

Наша команда складається із молодих, проте досвідчених фахівців.


Наші головні цінності – це Ваші знання, Ваш час та Ваше задоволення від процесу навчання.

Наші викладачі – це не тільки впевнені практики іноземних мов, але й цікаві особистості, з якими заняття пролітає, як одна мить.

З нашими викладачами ви поринете у світ іноземної культури.

Про викладача

Мар'яна

Співзасновник школи, вчитель

Бізнес-курс, курс для туристів, для роботи

Мар’яна – лояльний вчитель, який легко знаходить підхід до будь-якої людини.

Вона швидко та цікаво навчить тебе розмовну мову, сленг, доступно пояснить важку граматику. Якщо ти хочеш підготуватись до переїзду чи твоя робота вимагає знання іноземних мов, Мар’яна з радістю тобі допоможе та виведе з нуля на достатній рівень за півроку інтенсивного навчання.

Про викладача

Ірина

Співзасновник школи, вчитель

Курс для туристів, для роботи, для дітей

Якщо ти хочеш зануритись в атмосферу Англії, дізнатись розмовну лексику, відчути себе учнем Лондона, тоді тобі саме до цього викладача.

Ірина покаже, як можна вчити англійську мову легко і у формі ігри. Заняття будуть пролітати швидко, а головне ефективно.

Про викладача

Лілія

Вчитель

Курс для роботи, навчання, загальний курс володіння мовою

Лілія допоможе тобі з легкістю опанувати німецьку мову. На заняттях панує дружелюбна, цікава, творча атмосфера. Лілія доведе, що граматика, лексика, фразеологія — це цікаво, якщо вміло поєднувати всі складові комплексного навчання. Ми навчаємося, щоб із упевненістю застосовувати знання мови у житті!

З Лілею заняття проходять круто, драйвово, цікаво, креативно, модно, корисно!

Про викладача

Альона

Вчитель

Курс для навчання, роботи, переїзду, розмовна лексика

Альона - це вчитель, який з легкістю знаходить підхід до кожного учня. З нею можна швидко та ефективно підтягнути розмовну німецьку, легко зрозуміти німецьку граматику та навчитись розуміти носіїв. Альони застосовує комплексний підхід, при цьому зосереджує увагу на тому, що Вам найбільш необхідно. З Альоною навчання проходить ефективно та в задоволення.

Наше перше заняття - безкоштовне
чому б не спробувати?