Наша команда

Про нашу команду

Ми знаємо, що в школах вчать граматику, змушують виконувати багато вправ, але при цьому діти виходять зі школи і не можуть скласти два слова на іноземній мові.


Ми знаємо, що на курсах займаються в групах, де фізично неможливо приділити увагу всім 10 студентам (а то й більшій кількості). Крім того, на курсах Ви можете соромитися висловити свою думку, і хтось інший краде Ваші можливості.


Ми знаємо, що Ви витрачаєте багато часу (у великих містах добирання може зайняти понад годину), щоб сходити до репетитора чи на курси.


Ми знаємо, що Ви витрачаєте свої сили та енергію на марнування часу, який могли б витратити на додаткове навчання, на відпочинок з друзями та сім'єю.

Наші цінності

Наша команда складається із молодих, проте досвідчених фахівців.


Наші головні цінності – це Ваші знання, Ваш час та Ваше задоволення від процесу навчання.

Наші викладачі – це не тільки впевнені практики іноземних мов, але й цікаві особистості, з якими заняття пролітає, як одна мить.

З нашими викладачами ви поринете у світ іноземної культури.

Про викладача

Мар'яна

Співзасновник школи, вчитель

Бізнес-курс, курс для туристів, для роботи

Мар’яна – лояльний вчитель, який легко знаходить підхід до будь-якої людини.

Вона швидко та цікаво навчить тебе розмовну мову, сленг, доступно пояснить важку граматику. Якщо ти хочеш підготуватись до переїзду чи твоя робота вимагає знання іноземних мов, Мар’яна з радістю тобі допоможе та виведе з нуля на достатній рівень за півроку інтенсивного навчання.

Про викладача

Ірина

Співзасновник школи, вчитель

Курс для туристів, для роботи, для дітей

Якщо ти хочеш зануритись в атмосферу Англії, дізнатись розмовну лексику, відчути себе учнем Лондона, тоді тобі саме до цього викладача.

Ірина покаже, як можна вчити англійську мову легко і у формі ігри. Заняття будуть пролітати швидко, а головне ефективно.

Про викладача

Юлія

Вчитель

Курс для туристів, загальний курс, для спілкування з друзями

Для Юлії навчання іноземних мов не тільки робота, а й улюблене заняття. Вона навчить правильної вимови, граматики, покращить твої комунікативні навички. Вона стане твоїм найкращим другом, а навчання здаватиметься дуже легким та ефективним.

Про викладача

Аріна

Вчитель

Бізнес-курс, для роботи, загальний курс

Аріна переконана, що вивчення мов - це легко і приємно, а всі бар'єри існують лише в нашій свідомості.

Вона надає перевагу комплексному підходу: на заняттях рівнозначно приділяє увагу як лексиці, так і граматиці, орієнтуючись на індивідуальні особливості та потреби учнів. Разом з нею ти подолаєш страх говорити чужою мовою та припускатися помилок.

Наше перше заняття - безкоштовне
чому б не спробувати?