FAQ

Відповіді на поширені запитання

- Як проводиться заняття?

Заняття в НУМО проводяться по скайпу. Вони індивідуальні (хоча можна займатися і в групах, це питання уточнюється з менеджером школи). Заняття триває 50 хвилин. Ціна залежить від обраного курсу занять.

- Чи можна пройти пробне безкоштовне заняття?

Звісно так. Для проходження першого уроку заповніть реєстраційну форму. Вкажіть ім'я,прізвище, мову, яку Ви бажаєте вивчати та зручний час і дату першого заняття. Після цього наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

- За якими підручниками проходить навчання?

Ми не працюємо за програмою стандартних підручників. Всі матеріали для навчання розроблено нашою командою. Перед кожним заняттям викладач Вас забезпечить необхідним матеріалом. Всі матеріали для учнів нашої школи безкоштовні.

- Яку методику ми використовуємо?

НУМО використовує комунікативний підхід. Заняття містить мінімальну кількість письмових завдань, а основою уроку є спілкування та розмовна практика. Навіть граматичні завдання в нас проходять в усній формі. Письмові навики Ви удосконалюєте під час виконання домашнього завдання. У кінці кожного уроку Ви отримаєте завдання для засвоєння вивченого матеріалу.

- Які мови ми навчаємо?

У школі НУМО Ви можете досконало опанувати англійську та німецьку мови.

- Чому обирають саме НУМО?

Ми використовуємо найкращу методику навчання для ефективного вивчення іноземних мов. З нами Ви будете не тільки знати мову на теорії, а легко використовувати її на практиці.

У нас найпозитивніші викладачі, які перетворять заняття на суцільну насолоду. У нас найшвидші результати з вивчення мови. У нас можна займатися вивченням іноземних мов в будь-якій точці земної кулі та в будь-який час. У нас – «Ти зможеш все»!

Наше перше заняття - безкоштовне
чому б не спробувати?